PopisMísto výkonu práce: Avion Shopping Park, Rudná 3120/126, Ostrava - Zábřeh
1.kontakt e-mailem, v případě zájmu nám zašlete svůj aktuální životopis. Vhodným uchazečům se ozveme v nejbližších dnech, kdy Vám následně sdělíme místo a termín pohovoru.

Požadavky a informace: největší hala s elektro-motokárami v Ostravě, hledá pracovníka/ici pro obsluhu simulátorů herny

Pracovní náplň:
- denní kontrola a základní servis veškerého vybavení herny
- komunikace s návštěvníky
- spolupráce při konání eventů, závodů, firemních akcí

Požadujeme:
- dobrou znalost práce na PC (mírně pokročilý)
- zájem o IT a herní průmysl
- orientace na sociálních sítích
- schopnost komunikace s návštěvníky a prezentace služeb a zboží
- příjemný vzhled a vystupování

Nabízíme:
- Mzdu od 18 000 Kč + prémie
- slevu na produkty
- školení a přístup k novinkám v gamingovém světě

Vhodné pro OZP s maximálně 2.stupněm invalidity. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěE-MOTION park s.r.o. - Avion Shopping Park, Rudná 3120/126, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

E-MOTION park s.r.o.
  • E-MOTION park s.r.o.
  • Kontakt : Karla Kopecká
  • E-mail : Karla.kopecka@jaknapohovory.cz
  • Adresa : E-MOTION park s.r.o. - Avion Shopping Park, Rudná 3120/126, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30

Klíčová slova

místo

komunikace

práce

sítích

sociálních

orientace

průmysl

herní

zájem

pokročilý