PopisPracoviště: Nový svět 1574, Bzenec, 696 81. 3.měsíční vízum - Schengen.
Náplň práce: obsluha výrobní linky, třídění a příprava konzervárenských surovin ke zpracování, manipulace s hotovými výrobky. Ověření praxe ve zpracování potravin (zejména zeleniny) - doložit potvrzením od jiného zaměstnavatele nebo čestným prohlášením zaměstnance.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, kladný přístup k práci, spolehlivost. Práce na noční směny podmínkou. Kontakt na mail: personalni.bzenec@hame.cz. Výběrové řízení proběhne 26.8.2019 mezi 9:00 - 10:00 hod. na adrese: Nový svět 1574, Bzenec.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěNový svět 1574, 696 81 Bzenec Mzda minimálně106 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

PIKA, a.s.
  • PIKA, a.s.
  • Kontakt : Hana Bartošková
  • Telefon : +420 518 399 228
  • E-mail : personalni.bzenec@hame.cz
  • Adresa : Nový svět 1574, 696 81 Bzenec

Klíčová slova

svět

zpracování

bzenec

práce

prohlášením

zaměstnance požadujeme

zdravotní

stav

kladný

přístup