PopisLEKTOR/-KA A MLUVČÍ ANGLICKÉHO JAZYKA
- PP na dobu určitou do 20. 1. 2020, nástup možný od 21. 1. 2018
- Náplň práce: lektor a mluvčí anglického jazyka
- Požadujeme: kreativní učitele, kteří jsou otevření různým formám práce a výuky, jsou nastavení pracovat týmově a společně tvořit nové školní prostředí, které odpovídá mottu naší školy "..jiná škola"
- Nabízíme: stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (na adrese: Na Kotli 1201, Hradec Králové v pondělí od 8:00 hod do 10:00 - preferujeme nejdříve e-mailem zaslat životopis), případně e-mailem. Kontaktní osoba: Řada Michal, e-mail: info@sion.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStřední škola Sion High School, Hradecká 1151/9, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně21900 Kč Nastoupit od2018-01-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

Střední škola Sion High School, Hradec Králové
  • Střední škola Sion High School, Hradec Králové
  • Kontakt : Michal Řada
  • E-mail : info@sion.cz
  • Adresa : Střední škola Sion High School, Hradecká 1151/9, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

anglického

jazyka

mluvčí

práce

emailem

lektorka

králové

nabízíme

stravenky

případě