PopisMONTÁŽNÍ DĚLNÍCI
POŽADUJEME: manuální zručnost pro jemnou práci, osobní zodpovědnost za kvalitu.
NÁPLŇ PRÁCE: montáž různých typů výrobků z optických kabelů a vláken,
sestavování prvků prostřednictvím montážních zařízení a strojů, jakož i spojování prvků zaléváním a slepováním, výstupní kontrola, balící práce.
NABÍZÍME: penzijní připojištění, cafeterie, měsíční prémie, příplatky nad rámec Zákoníku práce.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 686 118 v době od 8:00-16:00 hodin nebo e-mailem na romana.martinakova@schott.com

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSCHOTT CR, s.r.o. 01, Zašovská 850, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-15T01:58:34

Společnost

SCHOTT CR, s.r.o.
  • SCHOTT CR, s.r.o.
  • Kontakt : Romana Martináková
  • Telefon : +420 571 686 118
  • E-mail : romana.martinakova@schott.com
  • Adresa : SCHOTT CR, s.r.o. 01, Zašovská 850, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

prvků

montážní

prémie

výstupní

kontrola

balící

práce nabízíme

penzijní

připojištění

cafeterie