PopisPožadujeme:
ÚSO, popř. VŠ technického směru, Praxe s obchodní činností výhodou, ŘP sk. B, matematické a technické cítění, uživatelská znalost práce na PC, časová flexibilita podmínkou, usměvavý optimista, komunikativní, trestně bezúhonný.
Náplň práce:
návrh technického řešení zakázky a jeho následné úplné řešení ve spolupráci s obchodním zástupcem, zaměření stavebních otvorů, jednání se stavebními firmami, koncovými zákazníky, popř. zasmluvnění zakázek, obtelefonování klientů, nezbytná administrativa, úzká spolupráce s asistentkou a obchodními zástupci.
Nabízíme:
stabilní společnost s historií 25 let, příjemný kolektiv, služební vůz i k soukromému užívání, stravenky, sportovní vyžití, podpora vašich zajimavých nápadů.

Práce je, dle zakázek, v rámci Středočeského kraje. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGeus okna a.s., prac. Kladno, Suchardova 513, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-08-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-15T01:58:34

Společnost

Geus okna a.s.
  • Geus okna a.s.
  • Kontakt : Iva Hochová
  • E-mail : kariera@geusokna.cz
  • Adresa : Geus okna a.s., prac. Kladno, Suchardova 513, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

popř

technického

zakázek

řešení

spolupráce

společnost

zástupci nabízíme stabilní

obchodními

asistentkou

administrativa