PopisNáplň práce: komunikace se zákazníky, vedení obchodních případů v informačním systému, koordinace se středisky výroba, logistika a kvalita, podpora obchodního manažera
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, dobrá znalost AJ - komunikace písemná i ústní, znalost NJ výhodou, dobrá znalost MS Office, pracovitost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti
Nabízíme: práci v úspěšné a perspektivní výrobní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, odměny dle výsledků společnosti, mimořádné odměny, příspěvek na dovolenou, dotované stravenky, Flexipassy, příspěvek na životní pojištění, bonusové volno, příspěvek na dopravu podle dojezdové vzdálenosti, firemní společenské a sportovní akce i pro rodinné příslušníky, podpora vzdělávání , nástup možný dle dohody Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSPUR, a. s. - sídlo, třída Tomáše Bati 299, Louky, 763 02 Zlín 4 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-15T01:58:34

Společnost

SPUR, a. s.
  • SPUR, a. s.
  • Kontakt : Olga Gajdošíková
  • E-mail : olga.gajdosikova@spur.cz
  • Adresa : SPUR, a. s. - sídlo, třída Tomáše Bati 299, Louky, 763 02 Zlín 4

Klíčová slova

příspěvek

znalost

dle

podpora

dobrá

společnosti

komunikace

odměny

výsledků

mimořádné