PopisPracovní poměr na dobu neurčitou, nepřetržitý provoz. Jedná se o fyzicky náročnou práci (zdvihají se 25 kg pytle).

Náplň práce: obsluha strojů - extrudérů pro vyfukování fólie (příprava stroje, plnění stroje materiálem, seřizování parametrů, kontrola vyráběné fólie, evidence, odebírání cívek, balení hotového produktu).

Požadavky: samostatnost, chuť pracovat.

Zaměstnavatel nabízí poměrně technicky zajímavou pozici, na kterou Vás zaučí.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, prémie, za každý odpracovaný rok + 1 den dovolené.

Kontakt - p. Nymš Lukáš; tel.: 733 712 036 (Po-Pá od 10:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: prace@mgitaly.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese provozovny - Stolín 107, Červený Kostelec (Po-Pá od 10:00 hod. do 15:00 hod.). Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěStolín 107, 549 41 Červený Kostelec Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-15T01:58:34

Společnost

MG ITALY CZECH DIVISION s.r.o.
  • MG ITALY CZECH DIVISION s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Nymš
  • Telefon : +420 733 712 036(Po-Páod10:00hod.do15:00hod.)
  • E-mail : prace@mgitaly.cz
  • Adresa : Stolín 107, 549 41 Červený Kostelec

Klíčová slova

hod

fólie

popá

stroje

pracovní

pracovatzaměstnavatel

nabízí

poměrně

technicky

zajímavou