PopisPracoviště: Ostrava, Frýdek - Místek, Karviná
Kontakt: strukturovaný životopis (vlastnoručně podepsaný) pro doložení praxe v lektorské činnosti v minimálním rozsahu 3 let u středoškolského vzdělání lektora a 1 roku u vysokoškolského vzdělání lektora zasílejte na e-mail: jaromir.tobola@poe-educo.cz

Náplň práce: Lektor poradenského programu "Pracovně právní minimum" pro osoby evidované na ÚP. Výuka PO-PÁ, nepravidelně, od 8 do 13:00 hod.

Požadujeme: písemný doklad o dosaženém vzdělání pro doložení minimálně středoškolského vzdělání s maturitou v oboru: POUZE Kód 68 - Právo, právní a veřejnosprávní činnost.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPOE EDUCO, spol. s r. o. - Ostrava, Ostrava Mzda minimálně150 Kč Mzda maximálně200 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-21T01:57:08

Společnost

POE EDUCO, spol. s r. o.
  • POE EDUCO, spol. s r. o.
  • Kontakt : Jaromír Tobola
  • E-mail : jaromir.tobola@poe-educo.cz
  • Adresa : POE EDUCO, spol. s r. o. - Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

vzdělání

lektora

právní

středoškolského

doložení

pracoviště

nepravidelně

minimumquot

osoby

evidované