PopisPRACOVNÍK - PRACOVNICE ODDĚLENÍ TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY
Pracovní náplň:
- příprava technologických postupů nově uváděných výrobků
- spolupráce na vývoji jednoduchých přípravků
- příprava podkladů pro cenové kalkulace
- podpora výroby
Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání strojírenského zaměření
- znalost strojírenské technologie se zaměřením na svařované konstrukce
- znalost práce na PC (Excel, Word, CAD - nejlépe SolidWorks)
- samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se
- orientace v technické dokumentaci
- znalost NJ výhodou
Nabízíme:
- tvůrčí práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- finanční odměnu odpovídající odvedené práci
- možnost profesního vzdělávání
- systém firemních benefitů
- možnost ubytování a příspěvky na stravování
- Možnost přidělení podnikového bytu
V případě zájmu zašlete profesní životopis na adresu:
GEMEC-UNION a.s., divize Stavební konstrukce Jívka, Jívka 187, 542 13 Jívka
- kontaktní osoba: Hana Stonjeková, email.: Hana.Stonjekova@gemec.cz, tel.: 499 829 823
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGEMEC - UNION a.s. - Divize Stavební konstrukce Jívka, Jívka 187, 542 13 Jívka Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-15T01:58:34

Společnost

GEMEC - UNION a.s.
  • GEMEC - UNION a.s.
  • Kontakt : Hana Stonjeková
  • Telefon : +420 499 829 823
  • E-mail : hana.stonjekova@gemec.cz
  • Adresa : GEMEC - UNION a.s. - Divize Stavební konstrukce Jívka, Jívka 187, 542 13 Jívka

Klíčová slova

znalost

možnost

technické

příprava

jívka

pracovník

práci

benefitů

firemních

systém