PopisMísto výkonu práce:Přístavní č.p. 837/85, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce : jednání se zákazníky, kompletní péče, příjem zakázek a zajištění administrativy mechanických oprav, prodej příslušenství a dodatečných produktů, zodpovědnost za včasné dokončení oprav a jejich kvalitu, dodržování standardů výrobce.
Požadujeme: praxi v oboru velkou výhodou, znalost práce na PC, znalost AJ výhodou, řidičský průkaz skupiny B, komunikační dovednosti a příjemné vystupování, zákaznický přístup, spolehlivost a loajalitu, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme: stát se členem stabilní firmy s dlouholetou tradicí, dlouhodobý pracovní poměr, práci v příjemném kolektivu, práce s moderní automobilovou technikou, účast na školeních, sebevzdělávání, služební telefon, mzdu 34 000,- Kč., ( odměny ve výši až 100¨% mzdy ) zaměstnanecké benefity.
Kontakt: telefonicky nebo osobně. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKOPECKÝ AUTO s.r.o. - ÚL, Přístavní 837/85, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem 7 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně48000 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-15T01:58:34

Společnost

KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslav Novotný
  • Telefon : +420 737 859 701
  • E-mail : jaroslav.novotny@kopecky.cz
  • Adresa : KOPECKÝ AUTO s.r.o. - ÚL, Přístavní 837/85, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem 7

Klíčová slova

práce

oprav

znalost

výhodou

místo

stabilní

pracovní

dlouhodobý

tradicí

dlouholetou