PopisKvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právního zaměření.

Další požadavky:
-znalost zákona č. 128/2000 Sb. o obcích, ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích), ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů,
-vysoké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost,
-odolnost vůči stresu, časová flexibilita,
-velmi dobré komunikační schopnosti, schopnost jednat s lidmi,
-výborná znalost uživatelské práce na PC,

Zaměstnanecké výhody:
-5 týdnů dovolené,
-4 dny sick days,
-Stravenky,
-příspěvek na dovolenou,
-příspěvek na penzijní připojištění,
-výhodné tarify mobilního telefonu

Termín nástupu: dle dohody.

platová třída 11, po zapracování osobní ohodnocení.

Náplň práce: podíl na tvorbě právních předpisů města, tvorba smluv a stanovisek k návrhům smluv, právní poradenství odborům úřadu, zastupování při soudních jednáních.

Bližší informace naleznete na stránkách www.rosice.cz

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPalackého nám. 13, 665 01 Rosice u Brna Mzda minimálně21500 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T17:24:33

Společnost

Město Rosice
  • Město Rosice
  • Kontakt : Martin Růžička
  • Telefon : +420 546 492 106
  • E-mail : ruzicka@mesto.rosice.cz
  • Adresa : Palackého nám. 13, 665 01 Rosice u Brna

Klíčová slova

znění

pozdějších

zákona

předpisů

práce

smluv

obchodních

zapracování

třída