PopisOsobní kontakt po předchozí domluvě; Požadujeme: zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa výhodou, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, znalost práce na PC výhodou.
Náplň práce: prodej masa a uzenin, doplňování zboží, úklid. Pracovní doba Po - So ranní směna 5:30 - 13:00, odpolední 13:00 - 20:30, neděle 6:00 - 13:30, střídání dlouhý a krátký týden.
Zaměstnanecké výhody: jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě Kč 120,- plně hrazené zaměstnavatelem, mimořádné odměny 2x ročně 5.000,- . Po zkušební době motivační příspěvek 6.000,-. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě, kontaktní osoba: Šmehlíková Ludmila, Stančík Vladimír 601 215 643, 777 713 739.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěMAKOVEC a.s. - prac. Hanušovice, Hlavní 210, 788 33 Hanušovice Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-15T01:58:34

Společnost

MAKOVEC a.s.
  • MAKOVEC a.s.
  • Kontakt : Ludmila Šmehlíková
  • Telefon : +420 601 215 643
  • E-mail : stancik.v@makovec.cz
  • Adresa : MAKOVEC a.s. - prac. Hanušovice, Hlavní 210, 788 33 Hanušovice

Klíčová slova

práce

předchozí

domluvě

kontakt

masa

osobní

výhody

jídelní

kupóny

stravenky