PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
komunikace s dopravci na evropské úrovni; koordinace interní a externí autodopravy/ expedice; hodnocení dopravců; zpracování a poskytování analýz a reportů o výkonech dopravců interním partnerům; komunikace s interními partnery (zákaznický servis); řešení reklamací; sledování cen dopravních služeb; analýzy a odhady nákladů; snižování a vyhodnocování nákladovosti přeprav; úzká spolupráce se skladem a plánovačem výroby/ nákupčím; zabezpečení a kontrola vlastního vozového parku; příprava a realizace výběrových řízení, následně kontraktů; další úkoly přidělené nadřízeným

Požadujeme:
vzdělání se zaměřením na obor logistika, doprava výhodou; praxe v oboru min. 1 rok podmínkou; znalost systémů a procesů v logistice ve výrobní společnosti; profesní zkušenosti s mezinárodní logistikou / dopravou vítány (znalost předpisů v mezinárodní dopravě); znalost programů - INCOTERMS; spedice; jazykové znalosti - čeština - úroveň rodilý mluvčí, angličtina - komunikativní úroveň (alespoň B2); řidičský průkaz - kategorie B podmínkou (C,CE výhodou); flexibilita, ochota učit se novým věcem; samostatnost a zároveň týmový duch; organizační a vyjednávací dovednosti

Nabízíme:
5 týdnů dovolené; příspěvek na dopravu; příspěvek na stravu formou stravenek

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu na adresu m.jureckova@well-well.eu, paní Marcela Jurečková
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWell Well Potraviny s.r.o. - pracoviště Lipník nad Bečvou, CTPark Lipník nad Bečvou, Hranická ul. Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-15T01:58:34

Společnost

Well Well Potraviny s.r.o.
  • Well Well Potraviny s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Jurečková
  • Telefon : +420 775 764 492
  • E-mail : m.jureckova@well-well.eu
  • Adresa : Well Well Potraviny s.r.o. - pracoviště Lipník nad Bečvou, CTPark Lipník nad Bečvou, Hranická ul.

Klíčová slova

znalost

výhodou

mezinárodní

podmínkou

příspěvek

úroveň

dopravců

spedice

programů

incoterms