PopisTECHNIK LISOVÁNÍ
Požadavky
- technické vzdělání nebo praxe na technické pozici
- zkušenost s lisováním (ocel, plech) nebo se seřizováním strojů
- orientace ve výkresové dokumentaci
- samostatnost, zodpovědnost
- fyzický zdatnost (práce s ocelovými svitky)
- znalost práce na PC
- základy AJ/NJ
Pracovní náplň
- samostatná obsluha fineblanking lisu
- přesné lisování kovových dílů
- kontrola kvality lisovaných dílů
- seřizování lisu
- přestavby stroje
- práce s jeřábem a VZV
- práce na PC (SAP -skladový systém)
- denní TPM (kontrola úniků oleje, kontrola provozních náplní a senzorů apod.)
Nabízíme:
- být součástí nové společnosti
- možnost navštívit zahraniční závody
- postup na vyšší pozici (nastavování programů, zlepšování procesů)
- moderní a vysoce kvalitní technologie
- automatizovaná výroba
- čisté a bezpečné pacovní prostředí
- menší pracovní kolektiv
Zaměstnanecké výhody: řadu benefitů (měsíční bonus, příspěvěk na dopravu, bonus za docházku, stravenky, sick days, 13.plat a řadu dalších odměn, např za doporučení kandidáta, za Kaizeny apod.)
HLÁSIT SE: Rašková Romana, e-mail: prace@feintool.com, osobně každý pátek 8:00 - 10:00hod. zóna Joseph Havraň
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěFeintool System Parts Most s.r.o.-1, Havraň, 435 01 Havraň Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-15T01:58:34

Společnost

Feintool System Parts Most s.r.o.
  • Feintool System Parts Most s.r.o.
  • Kontakt : Romana Rašková
  • E-mail : prace@feintool.com
  • Adresa : Feintool System Parts Most s.r.o.-1, Havraň, 435 01 Havraň

Klíčová slova

práce

kontrola

lisu

technické

bonus

řadu

výroba

výhody

kolektiv zaměstnanecké

pracovní