PopisZDRAVOTNÍ SESTRA S OPRÁVNĚNÍM K SAMOSTATNÉ PRÁCI BEZ ODBORNÉHO DOHLEDU
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
POŽADUJEME:
- SZŠ nebo VOŠ/VŠ obor všeobecná sestra (oprávnění k samostatné práci bez odborného dozoru)
- práce je vhodná i pro absolventy
NÁPLŇ PRÁCE:
- práce na odběrovém sále
- péče o dárce
Pracovní smlouva je na dobu určitou, po roce je možné prodloužení na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100Kč, odměny po zapracování, dobré finanční ohodnocení
HLÁSIT SE: Kalkusová Tereza, tel.: 739385823, e-mail: tereza.kalkusova@sanaplasma.com, osobně po telefonické domluvě, na adrese OC Centrál Most, Radniční 3400, 434 01 Most. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSanaplasma s.r.o.-1, Radniční 3400, 434 01 Most 1 Mzda minimálně31200 Kč Mzda maximálně31200 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-15T01:58:34

Společnost

sanaplasma s.r.o.
  • sanaplasma s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Kalkusová
  • Telefon : +420 739 385 823
  • E-mail : tereza.kalkusova@sanaplasma.com
  • Adresa : Sanaplasma s.r.o.-1, Radniční 3400, 434 01 Most 1

Klíčová slova

práce

most

samostatné

práci

odborného

sestra

dobu

zdravotní

týdnů

dovolené