PopisDenní pracovník - 12hodinová pracovní doba od 8:00 hod. do 20:00 hod.
- odpolední pracovní doba od 12:00 hod. do 20:00hod.
Předepsané vzdělání dle zákona 359/1999 Sb. § 49a (požadujeme minimálně středoškolské vzdělání).
Požadujeme: zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů, empatii, pečlivost, trpělivost, flexibilitu, schopnost pracovat v týmu.
Hlavní náplň činnosti: zajištění nepřetržité komplexní péče sociálně-právní ochrany dětí zpravidla ve věku 0-18 let v ZDVOP Robinson Klenčí pod Čerchovem.
Mzda dle: stupnice platových tarifů podle platových tříd a platových stupňů pro zaměstnance uvedené v § 5 odst. 5.
Strukturovaný životopis, kopie dokladů s nejvyšším dosaženým vzděláním můžete zasílat na e-mail: zdvop.robinson@seznam.cz.
V případě dotazů tel. 725 595 991.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZDVOP Robinson Klenčí p. Č., Klenčí pod Čerchovem 117, 345 34 Klenčí pod Čerchovem Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-08-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-15T01:58:34

Společnost

Dětský domov, Staňkov
  • Dětský domov, Staňkov
  • Kontakt : Jana Šperlová
  • Telefon : +420 725 595 991
  • E-mail : zdvop.robinson@seznam.cz
  • Adresa : ZDVOP Robinson Klenčí p. Č., Klenčí pod Čerchovem 117, 345 34 Klenčí pod Čerchovem

Klíčová slova

hod

platových

dle

pracovní

doba

klenčí

tříd

tarifů

stupnice