PopisMísto výkonu práce: Vejprnice
Požadavky:
- praxe v elektrovýrobě se znalostí transformátorů výhodou
- vzdělání v oboru elektro
Náplň práce:
- testování, měření transformátorů, analýzy neschodných transformátorů
- znalost práce na PC
- balení, příprava na expedici
- montážní práce
První tři měsíce časová mzda 130/hod, po zapracování navýšení hodinové mzdy
Benefity:
- vánoční odměny, odměny na dovolenou, odměny za docházku, obědy 55% ceny hrazené zaměstnavatelem
Kontakt emailem, telefonicky 7:00 - 14:00 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiráskova 651, 330 27 Vejprnice Mzda minimálně130 Kč Nastoupit od2019-08-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-16T01:57:57

Společnost

CZECHMONT, spol. s r.o.
  • CZECHMONT, spol. s r.o.
  • Kontakt : Vladana Vedralová
  • Telefon : +420 377 826 112
  • E-mail : czechmont@czechmont.cz
  • Adresa : Jiráskova 651, 330 27 Vejprnice

Klíčová slova

odměny

práce

transformátorů

místo

časová

mzda

130hod

zapracování

navýšení

hodinové