PopisMECHANIK / MECHANIČKA PNEUSERVISU
- PP plný nebo zkrácený na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: jedná se o práci mechanika v moderním pneuservisu, zahrnující výměnu pneumatik a jejich oprav a drobné automechanické práce (geometrie, stěrače, světla…)
- Požadujeme: přiměřenou manuální zručnost, technické cítění, vztah k automobilům, slušné chování a dobré vystupování k zákazníkům
- Nabízíme: nevyučené zaškolíme; odborná, praktická i dovednostní školení; práci ve slušném kolektivu; poskytujeme stravenky
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem či osobně na adrese provozovny od 11:00 do 15:00 hod. Kontaktní osoba: Kuthan Jan, tel.: 603 843 535 (volejte od 11:00 - 15:00 hod.), e-mail: pneukuthan@pneukuthan.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDělené směny PracovištěPneu Kuthan, s.r.o. pracoviště, Bratří Štefanů 997, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-16T01:57:57

Společnost

Pneu Kuthan, s.r.o.
  • Pneu Kuthan, s.r.o.
  • Kontakt : Jan Kuthan
  • Telefon : +420 603 843 535
  • E-mail : pneukuthan@pneukuthan.cz
  • Adresa : Pneu Kuthan, s.r.o. pracoviště, Bratří Štefanů 997, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práci

práce

hod

mechanik

slušném

pozice

stravenky

poskytujeme

kolektivu

školení