PopisMísto výkonu práce: Pardubická č.p. 326, Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: kompletní zpracování mzdové agendy pro cca 200 zaměstnanců.
POŽADAVKY: minimálně 3 roky praxe podmínkou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, roční odměny.
Nástup možný ihned!
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 7,00-16,00, na e-mailové adrese nebo osobně přímo na provozovně - Po-Pá 7,00-16,00. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPardubická 326, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-16T01:57:57

Společnost

A-Z PREZIP a.s.
  • A-Z PREZIP a.s.
  • Kontakt : Zora Božetická
  • Telefon : +420 602 182 085
  • E-mail : bozeticka@marloab.cz
  • Adresa : Pardubická 326, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1

Klíčová slova

práce

popá

místo

osobně

výše

uvedeném

telefonním

čísle

emailové

adrese