PopisOBCHODNÍ REFERENTI PRO SLOVENSKO
Požadujeme : Obchodní praxe výhodou, práce na PC, komunikativnost, spolehlivost
Náplň práce: Komunikace po telefonu se zákazníky ze Slovenska. Vyřizování nabídek, objednávek, reklamací. Vedení obchodní korespondence.Práce v kanceláři, pracovní doba pondělí - pátek od 7:00 -15:30, žádné přesčasy, víkendy a státní svátky volné.
Nabízíme: adekvátní platové ohodnocení - základní mzda + prémie, kreativní práci, příjemný kolektiv.
První kontakt: telefonicky v době 9:00 - 15:30 h. na čísle: 734 403 360 nebo e-mailem na: svissk@svistrade.com Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěS.V.I.S. Trade a.s. 04, 4. května 2154, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-08-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-16T01:57:57

Společnost

S.V.I.S. Trade a.s.
  • S.V.I.S. Trade a.s.
  • Kontakt : Pavla Slavíková
  • Telefon : +420 734 403 360
  • E-mail : svissk@svistrade.com
  • Adresa : S.V.I.S. Trade a.s. 04, 4. května 2154, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

obchodní

práce

prémie

státní

svátky

volné nabízíme

adekvátní

platové

ohodnocení

základní