PopisNáplň práce:
- realizace programů školské primární prevence rizikového chování na základních
a středních školách a ve školských zařízeních na území okresu Žďár nad Sázavou, související administrativní činnost s tím spojená
Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou
Nástup: únor 2019
Nabízíme:
" zajímavou a tvůrčí práci,
" možnost seberealizace, odborného vzdělávání,
" práci pod supervizí a metodickým vedením,
" práci na 1.0 úvazku nebo práci na dohodu o provedení práce,
" přátelský pracovní tým,
" zaměstnanecké benefity,
" zázemí stabilní organizace.

Pžadujeme:
" vzdělání - minimálně SŠ s maturitou,
" přehled o oblasti prevence rizikového chování,
" schopnost komunikace a práce s kolektivem dětí mladšího
školního věku a mladých dospívajících lidí,
" spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,
" potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
" znalost práce na PC,
" trestní bezúhonnost,
" řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Uvítáme:
" praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží,
" zkušenost s pořádáním volnočasových aktivit pro děti a mládež.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Centrum prevence OCH ZR, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou
nebo na email david.filip@zdar.charita.cz do 27. 1. 2019.
Bližší informace: David Filip, DiS., vedoucí Centra prevence, mob.: 777 755 658
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Centrum prevence, Horní 1679/22, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

Diecézní charita Brno
  • Diecézní charita Brno
  • Kontakt : David Filip
  • Telefon : +420 777 755 658
  • Adresa : Diecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Centrum prevence, Horní 1679/22, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

prevence

práce

žďár

oblasti

rizikového

bezúhonnost řidičský

aktivit

volnočasových

pořádáním