PopisPrvní kontakt telefonicky 8:00-15:00hod. nebo e-mailem
Požadujeme:
spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, aktivní přístup k řešení problémů, aktivní řidič ŘP B, praxe výhodou
Náplň práce:
organizace a řízení firemního týmu a subdodavatelů, materiálové a technické zabezpečení stavby, dohled a kontrola správného provedení stavebních prací, dohled na dodržování předpisů, vedení stavebního deníku a příslušných dokumentů
Nabízíme:
mzdu odpovídající výkonu, menší kolektiv, firemní benefity

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČechyňská 419/14a, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-16T01:57:57

Společnost

CONSISTERA s.r.o.
  • CONSISTERA s.r.o.
  • Kontakt : Radka Kozohorská
  • Telefon : +420 733 530 105(8-15h)
  • E-mail : kozohorska@consistera.cz
  • Adresa : Čechyňská 419/14a, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

dohled

aktivní

vedení

kontrola

správného

provedení

stavebních

prací

dodržování

předpisů