PopisNáplň práce:
Lektor poradenského programu "Pracovně právní minimum" pro osoby evidované na ÚP. Výuka PO-PÁ, nepravidelně, od 8 do 13:00 hod.
Požadujeme:
Písemný doklad o dosaženém vzdělání pro doložení minimálně středoškolského vzdělání s maturitou v oboru: POUZE Kód 68 - Právo, právní a veřejnosprávní činnost.
Strukturovaný životopis (vlastnoručně podepsaný) pro doložení praxe v lektorské činnosti v minimálním rozsahu 3 let u středoškolského vzdělání lektora a 1 roku u vysokoškolského vzdělání lektora.

Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMěstský dům kultury Karviná, tř. Osvobození 1639/43, Nové Město, 735 06 Karviná 6 Mzda minimálně150 Kč Mzda maximálně200 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

POE EDUCO, spol. s r. o.
  • POE EDUCO, spol. s r. o.
  • Kontakt : Jaromír Tobola
  • Adresa : Městský dům kultury Karviná, tř. Osvobození 1639/43, Nové Město, 735 06 Karviná 6

Klíčová slova

vzdělání

středoškolského

právní

doložení

náplň

činnosti

životopis

vlastnoručně

podepsaný

praxe