PopisMáte zkušenosti s vedením lidí? Jste člověk komunikativní s organizačními schopnostmi? Hledáte dlouhodobé zaměstnání a chcete se zkusit ucházet o pozici v dynamicky se rozvíjející firmě s velkým potenciálem? Zajímala by Vás pozice MANAŽER NÁSTROJÁRNY v Čáslavi? Pak jste to právě VY, koho hledáme!
Náplň práce:
zajištění chodu nástrojárny (nové technologie, postupy a jejich zavádění, atd.)
analýzy možných příčin selhání nástrojů
podílení se na zvyšování efektivity i kvality práce
vedení a motivace pracovníků v nástrojárně
zodpovědnost za plnění plánů na oddělení
reportování vývoje managementu firmy
spolupráce s ostatními odděleními
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
praxe na obdobné pozici podmínkou
zkušenosti s vedením kolektivu lidí
dobré manažerské a organizační schopnosti
angličtina na komunikativní úrovni
Co vám můžeme nabídnout?
stabilní zázemí nadnárodní společnosti
práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí
pět týdnů dovolené
dotované závodní stravování
benefitní cafeteria 4000,-/rok
placené vzdělávání, kurzy AJ, NJ
interní akce
příspěvek na dětský letní tábor 1500,-/dítě
odměna za doporučení nového zaměstnance až 10000,-Kč
možnost ubytování Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrchovská 1813, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-16T11:24:59

Společnost

Ljunghall s.r.o.
  • Ljunghall s.r.o.
  • Kontakt : Monika Konečná
  • Telefon : +420 723 390 753
  • E-mail : Monika.Konecna@ljunghall.com
  • Adresa : Vrchovská 1813, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav

Klíčová slova

vedením

komunikativní

nástrojárny

pozici

odděleními požadujeme sšvš

schopnosti angličtina

společnosti práci

ostatními

nadnárodní

zázemí