PopisV případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: info@smar-cz.cz
nebo volat na tel.č.: 732 571 097 v době PO - PA od 9,00 - 11,00 hod. a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - okres Chomutov + ČR

Společnost SMAR s.r.o. se zabývá automatizací a robotizací. Nabízí širokou škálu služeb od mechanické instalace robotických pracovišť až po jejich uvedení do provozu či programování.

V současné době je SMAR s.r.o. partnerskou firmou společnosti ABB s.r.o. a poskytuje pro ni formou outsourcingu širokou škálu služeb, které jsou i předmětem nabídek.

Náplň práce:
" Zpracování nabídek a technického řešení
" Zákaznické návštěvy s nabídkou služeb a produktů
" Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
" Sledování stávajících obchodních případů a plnění stanovených cílů v rámci projektů
" Administrace e-shopu

Požadavky:
" Základní technické znalosti (elektro výhodou)
" Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
" Flexibilita, samostatnost a orientace na zákazníka

Nabízíme:
" Služební vozidlo i k soukromým účelům
" PC a telefon k soukromým účelům (datový balíček 10 Gb)
" Provize dle individuálních výsledků
" Individuální přístup k zaměstnaneckým volnům
" Kompletní zaškolení, podpora a asistence v oboru robotizace a automatizace
" Uplatnění možné i pro absolventy

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSMAR s.r.o. - pracoviště Chomutov, Cihlářská 4132, 430 03 Chomutov 3 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-17T01:58:01

Společnost

SMAR s.r.o.
  • SMAR s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Hofmanová
  • Telefon : +420 732 571 097
  • E-mail : info@smar.cz
  • Adresa : SMAR s.r.o. - pracoviště Chomutov, Cihlářská 4132, 430 03 Chomutov 3

Klíčová slova

služeb

sro

době

soukromým

škálu

širokou

smar

obchodních

podpora

technické