PopisNáplň práce:
- příprava smaltéřských břeček a provádění úprav pro technologie provozu
- provádění kontrolních měření ve výrobě
- příprava a seřizování polévacích strojů ke smaltování
- chemické rozbory smaltéřských břeček

Požadujeme:
- technické vzdělání v oboru
- min. půl roku praxe na pozici technologa v oblasti smaltování
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:
- zajímavou práci na plný úvazek u stabilní společnosti
- vzdělávání v oboru
- dodatkovou dovolenou
- dotované stravování
- motivující finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
- měsíční prémie a odměny
- příspěvek na životní pojištění
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRudolfovská tř. 476/111, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-16T11:24:59

Společnost

BELIS a.s.
  • BELIS a.s.
  • Kontakt : Petra Bicanová
  • Telefon : +420 778 525 611
  • E-mail : belis@belis.eu
  • Adresa : Rudolfovská tř. 476/111, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

smaltování

příprava

smaltéřských

provádění

praxe

dovolenou

novým

věcemnabízíme

zajímavou

práci