PopisOPERÁTOR CNC LINKY TEPELNÉHO ZPRACOVÁNÍ
PP na dobu neurčitou, třísměnný provoz, nástup možný ihned
Pracovní náplň: obsluha CNC linky tepelného zpracování,
- Požadujeme: minimálně SOU strojírenského zaměření, praxe v příbuzném oboru vítána,
samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění;
5 týdnů dovolené; příplatky za práci ve ztíženém pracovním prostředí; příplatky za práci v nočních a odpoledních směnách; možnost dalšího odborného vzdělávání; práce v přátelském kolektivu
- V případě Vašeho zájmu kontaktujte paní ZuzanuSlezákovou,email:zslezakova@kovarna.cz,tel.725 168 203 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěKOVÁRNA a.s. [157], Za Škodovkou 893, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-17T01:58:01

Společnost

KOVÁRNA a.s.
  • KOVÁRNA a.s.
  • Kontakt : Zuzana Slezáková
  • Telefon : +420 725 168 203
  • E-mail : zslezakova@kovarna.cz
  • Adresa : KOVÁRNA a.s. [157], Za Škodovkou 893, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

stravování

linky

tepelného

cnc

příplatky

práci

příspěvek

odpoledních

připojištění5

týdnů