PopisŘIDIČ VZV - MATERIÁLOVÝ LOGISTIK (lisovna).

Nabízíme:
Měsíční bonus ke mzdě, příplatek ke mzdě za docházku, příspěvek na závodní stravování a dojíždění do práce, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní účely, dovolená navíc, pracovní oblečení a obuv, odborná vzdělávání a školení, mobilní tarif až pro 5 čísel, růst mzdy po zkušební době i v průběhu zaměstnání, zprostředkování ubytování a další.

Náplň práce:
Práce s VZV ve výrobě v oddělení lisovna - naskladnění den a rozvinů, vyskladnění den a rozvinů na jednotlivých linkách podle výrobních zakázek.

Požadujeme:
Praxi s řízením VZV, manuální zručnost, zodpovědnost, vhodné pro absolventy, 3 směnný provoz (6 – 14, 14 – 22, 22 – 6 h.)

V případě zájmu pošlete životopis na d.idesova@frauenthal-automotive.com nebo volejte na tel. číslo 519 301 897. Více informací poskytujeme také osobně na adrese Bratislavská 130/2, Hustopeče.

Nevíte, čím se naše společnost zabývá? Podívejte se na následující firemní video: https://www.youtube.com/watch?v=mxitOFZDw3k Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBratislavská 130/2, 693 01 Hustopeče u Brna Mzda minimálně21600 Kč Nastoupit od2019-08-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-16T17:41:02

Společnost

Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o.
  • Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o.
  • Kontakt : Denisa Idesová
  • Telefon : +420 519 301 897
  • E-mail : d.idesova@frauenthal-automotive.com
  • Adresa : Bratislavská 130/2, 693 01 Hustopeče u Brna

Klíčová slova

vzv

příspěvek

rozvinů

mzdě

zručnost

případě

provoz

směnný

absolventy

vhodné