PopisMísto výkonu práce: Ruská 3020, Ostrava - Vítkovice
1. kontakt e-mailem, telefonicky v Po-Pá od 8:00 - 13:00 hodin.

Požadujeme: znalost čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost a zodpovědný a samostatný přístup

Pracovní náplň: provádění soustružnických prací na strojích SUI40, SUI63, SUI80,SU100 nebo SU125, dále údržba svěřených strojů a zařízené a práce dle technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody: týdenní pracovní doba 37,5hod, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, 3 dny zdravotního volna (sick days), příspěvek na stravování a bonusy za beznemocnost Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěVÍTKOVICE GEARWORKS a.s.- Ruská, Ruská 3020, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-17T01:58:01

Společnost

VÍTKOVICE GEARWORKS a.s.
  • VÍTKOVICE GEARWORKS a.s.
  • Kontakt : Hana Sládková
  • Telefon : +420 595 956 392
  • E-mail : personalni@gearworks.cz
  • Adresa : VÍTKOVICE GEARWORKS a.s.- Ruská, Ruská 3020, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

příspěvek

práce

místo

375hod

svěřených

strojů

zařízené

dle

technické

dokumentacezaměstnanecké