PopisNáplň práce: obchodní a technické zajištění obchodních případů, zaměření na export výčepní a nápojové techniky, komunikace s českými i zahraničními obchodními partnery, tvorba cenových nabídek

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, AJ na pokročilé úrovni, znalost NJ výhodou

Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, dovolená 5 týdnů, závodní stravování nebo příspěvek na stravenky Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSINOP CB a.s. - pobočka České Budějovice, Pod Stromovkou 205, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-16T11:24:59

Společnost

SINOP CB a.s.
  • SINOP CB a.s.
  • Kontakt : Edita Kupková
  • Telefon : +420 387 203 521
  • E-mail : volnamista@sinop.cz
  • Adresa : SINOP CB a.s. - pobočka České Budějovice, Pod Stromovkou 205, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

náplň

poměr

vzdělání

pokročilé

úrovni

znalost

výhodounabízíme

pracovní

dobu