PopisTRUHLÁŘ / TRUHLÁŘKA
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned
- Náplň práce: výroba a renovace pianin a klavírů
- Požadujeme: spolehlivost, manuální zručnost, pracovitost, poctivost, samostatnost
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, firemní benefity, příspěvky na stravování,příspěvek na penzijní připojištění,5 týdnů dovolené
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: kratochvilova@bechstein-europe.com Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBratří Štefanů 1057, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-17T01:58:01

Společnost

C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.
  • C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.
  • Kontakt : Blanka Kratochvílová
  • E-mail : kratochvilova@bechstein-europe.com
  • Adresa : Bratří Štefanů 1057, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

truhlář

penzijní

stabilní

společnosti

firemní

benefity

příspěvky

stravovánípříspěvek

připojištění5