PopisNástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Režná tel.: 607 092 040 nebo d.rezna@funridestech.eu. Hledáme kolegu na pozici vedoucího dílny. Jedná se o zámečnickou práci při výrobě konstrukce silničních vlaků a následné montáži a kompletizaci.
Požadavky:
- praxe ze strojírenské výroby, znalost automotive výhodou
- znalost čtení výkresové dokumentace
- znalost svařování CO2
- logické uvažování, manuální zručnost
- týmové, komunikační a organizační schopnosti
- spolehlivost, samostatnost, důslednost
- proaktivita, ochota podílet se na zapracování změn
- řidičský průkaz sk. B
Pracovní náplň:
- celková odpovědnost za výrobní proces, vedení cca. 10 pracovníků
- stanovení priorit ve výrobě a rozdělení denních úkolů
- odpovědnost za maximální využívání pracovní kapacity svých podřízených a jejich pracovní doby (koordinace přebytku/nedostatku kapacit)
- zabezpečování kvality výrobků, snaha o soustavné zlepšování úrovně kvality
- řešení technických problémů
- dodržování předpisů a dohled nad bezpečností práce
Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem
- práci v rodinné společnosti, ve které je každý zaměstnanec důležitý
- osobní přístup
- přátelský kolektiv
- dotované stravování
- akce pro zaměstnance
- zvýhodněné volání pro celou rodinu
- práci na plný úvazek, pracovní smlouvu
- mzdu 150-170 Kč hrubého na hodinu Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěBílovice 131, Bílovice-Lutotín, 798 41 Kostelec na Hané Mzda minimálně150 Kč Mzda maximálně170 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

FUN RIDES TECH s.r.o.
  • FUN RIDES TECH s.r.o.
  • Kontakt : Darina Režná
  • Telefon : +420 607 092 040
  • E-mail : d.rezna@funridestech.eu
  • Adresa : Bílovice 131, Bílovice-Lutotín, 798 41 Kostelec na Hané

Klíčová slova

práci

znalost

pracovní

tel

odpovědnost

osobní

výrobě

předpisů

dodržování

problémů