PopisPracoviště Kroměříž
- Náplň práce: grafické a DTP práce spojené s tvorbou vizuálů pro tiskovou produkci
- Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou, znalost a práci s grafickými nástroji Adobe Illustrator, InDesign, CorelDraw, uživatelskou znalost kancelářského balíku
MS Office, znalost všech standardních DTP procesů, typografické znalosti, přehled o současných trendech v daném oboru, samostatné logické uvažování, schopnost
týmové spolupráce, dobrý vkus a smysl pro detail
- Nabízíme: fixní mzdu s variabilní složkou dle výslednků, zaměstnanecké výhody,
zajímavou a obsahově bohatou práci, prostor pro seberealizaci
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKaplanova 2836/2a, 767 01 Kroměříž 1 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

KM konsult s.r.o.
  • KM konsult s.r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Večerka
  • Telefon : +420 777 776 355
  • E-mail : zdenek@kmkonsult.cz
  • Adresa : Kaplanova 2836/2a, 767 01 Kroměříž 1

Klíčová slova

znalost

práce

práci

dtp

oboru

pracoviště

variabilní

výslednků

dle

složkou