PopisOBCHODNÍ ASISTENTI
POŽADUJEME: SŠ vzdělání ekonomického, obchodního nebo stavebního zaměření,
výbornou znalost MS Office a práce na PC, základní znalost účetnictví, orientace v technických výkresech výhodou, alespoň základní znalost AJ, znalost RU/PL jazyka výhodou, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, orientace v informačním systému Helios Orange výhodou,
aktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu.
NÁPLŇ PRÁCE: evidence zakázek, tvorba cenových nabídek, zpracování objednávek v informačním systému, příprava podkladů pro výběrová řízení, e-mailová komunikace se zákazníkem, evidence knihy jízd, příprava a zajištění marketingových podkladů, zajištění účasti na výstavách.
NABÍZÍME: pružnou pracovní dobu, pracovní smlouvu na dobu určitou - zástup za MD,
příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, stravenky, firemní akce, 5. týdnů dovolené,
13. plat, mobilní telefon.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na podzemna@codaco.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHemy 825, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

CODACO ELECTRONIC s.r.o.
  • CODACO ELECTRONIC s.r.o.
  • Kontakt : Petra Podzemná
  • Telefon : +420 571 612 405
  • E-mail : podzemna@codaco.cz
  • Adresa : Hemy 825, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

znalost

pracovní

podkladů

základní

dobu

příprava

výhodou

zajištění

systému

orientace