PopisOPERÁTOŘI VÝROBY *
Požadujeme: zručnost a jemnou motoriku, dobrý zrak, práce s malými díly.
Náplň práce: obsluha stroje - výroba plastů, lehká a fyzicky nenáročná práce vhodná i pro ženy, obsluha výrobního stroje, 2 směnný nepřetržitý provoz, 12h směny od 06:00 do 18:00 + 18:00 - 06:00. Každý operátor má naplánovány denní i noční směny + dny volna.
První kontakt: e-mailem: zacek@sksbu.cz nebo osobně na adrese Jiráskova 116, 753 01 Hranice Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSKS Business Unit s.r.o. 02, CIE PLASTY CZ, s.r.o, Průmyslová zóna Lešná, 757 01 Valašské Meziříčí Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

SKS Business Unit s.r.o.
  • SKS Business Unit s.r.o.
  • Kontakt : Vítězslav Zdeněk
  • Telefon : +420 774 272 840
  • E-mail : zacek@sksbu.cz
  • Adresa : SKS Business Unit s.r.o. 02, CIE PLASTY CZ, s.r.o, Průmyslová zóna Lešná, 757 01 Valašské Meziříčí

Klíčová slova

práce

obsluha

stroje

směny

12h

operátor

naplánovány

denní

noční

dny