PopisMÍSTO VÝKONU : Lomnického č.p. 1705/9, Nusle, 140 00 Praha 4
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Petr Doskočil, tel.: 731838774, e-mail: pemaestate@seznam.cz

Hledáme asistentku pro jednatele investiční společnosti pro zajištění chodu denní agendy společnosti a zpracovávání jednotlivých obchodních případů.
Požadujeme:
" SŠ vzdělání ukončené maturitou
" Reprezentativní vzhled a profesionální vystupování
" Dobré komunikační dovednosti
" Schopnost a touhu učit se novým věcem
" Vysoká míra samostatnosti, flexibilita
" ŘP.sk B
Nabízíme:
" Zajímavé a perspektivní zaměstnání
" Možnost profesního růstu
" Nadstandartní finanční ohodnocení
" Pohyblivou pracovní dobu
" Manažerské odměny

Náplň práce:
" Komunikace s klienty
" Komunikace s advokáty a notáři
" Příprava/uzavírání smluv ve spolupráci s právním oddělením
" Evidence a správa majetku

Místo výkonu práce je Lomnického 9, Praha 4. Nástup možný ihned.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPEMA estate s.r.o. /Lomnického/, Lomnického 1705/9, Nusle, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

PEMA estate s.r.o.
  • PEMA estate s.r.o.
  • Kontakt : Petr Doskočil
  • Telefon : +420 731 838 774
  • E-mail : pemaestate@seznam.cz
  • Adresa : PEMA estate s.r.o. /Lomnického/, Lomnického 1705/9, Nusle, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

výkonu

lomnického

společnosti

profesního

pracovní

ohodnocení quot pohyblivou

finanční

růstu quot nadstandartní

perspektivní

zaměstnání quot možnost