PopisTeplárny Brno, a.s
přijmou zaměstnance na pracovní pozici "TP - dispečer"
Požadavky:
" Vzdělání ÚSO/SŠ
" Praxe v oboru provozu tepelných zařízení
" Dobrá znalost MS Office - Word, Excel, Outlook
" Motivační dopis
" Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
" Práce v nepřetržitém provozu formou 12ti hodinových směn.
" Provádí pravidelný dohled nad provozem tepelných zdrojů zapojených do dispečerského systému řízení lokálních zdrojů, tzn. monitorování parametrů, jejich případné korekce, změny nastavení (konfigurace tlaků, teplot, alarmových mezí, ekvitermních křivek, pořadí kotlů, časových programů atd.) dle zadaných a určených podmínek.
" Předkládá požadavky na řešení poruchových stavů sledovaných zdrojů. Zajišťuje nápravu poruchových stavů buď sám dálkově nebo za pomoci techniků, havarijních techniků, havarijní služby a servisních techniků MaR (smluvní organizace) apod.
" Provádí zápisy požadavků na kontroly a opravy do systému dispečerského hlášení a přeposílá je příslušným osobám.
" Provádí vyřizování stížností odběratelů. Zapisuje do dispečerské knihy důležité informace, změny, stížnosti apod.
" Zajišťuje havarijní službu smluvním zákazníkům TB služby, s.r.o. (přijímání požadavků, předávání požadavků na HS a vysílání HS na zásahy, evidence těchto požadavků a zásahů, atd.).
" Plní i další úkoly dle pokynů, sdělení a rozhodnutí nadřízených.
Nabízíme:
" Perspektivní práci v prosperující společnosti
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný ihned na trvalý pracovní poměr.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců) předejte nejpozději do 16. 09. 2019 do 12:00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14.00 hod. nebo zašlete na korespondenční adresu společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00.
Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "Neotevírat - TP - dispečer".
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa. Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěOkružní 828/25, Lesná, 638 00 Brno 38 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

Teplárny Brno, a.s.
  • Teplárny Brno, a.s.
  • Kontakt : Hana Ing. Žitníková
  • Telefon : +420 545 169 242
  • E-mail : zitnikova@teplarny.cz
  • Adresa : Okružní 828/25, Lesná, 638 00 Brno 38

Klíčová slova

brno

teplárny

požadavků

pracovní

společnosti

zdrojů

techniků

řízení

poruchových

dispečerského