PopisNáplň práce: obsluha elektronického vstupenkového a rezervačního systému, zajištění pokladní služby, administrativní a organizační činnosti, zajištění návštěvnického provozu, poskytování informací návštěvníkům, vedení recepce a její plynulý chod, přijímání a přepojování telefonních hovorů, příjem klientů a návštěv, pomoc při organizaci spojené s prezentacemi klientů, s výstavami a akcemi, prodej upomínkových předmětů, správa přednáškových sálů
Požadavky: minimální vzdělání - ÚSO s maturitou, komunikační dovednosti, znalost AJ, samostatnost, spolehlivost
Výhody: příspěvek na stravné, dovolená navíc

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVavrečkova 7040, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně20500 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

14l15 Baťův institut, příspěvková organizace
  • 14l15 Baťův institut, příspěvková organizace
  • Kontakt : Pavlína Mertová
  • E-mail : pavlina.mertova@14-15.cz
  • Adresa : Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

klientů

zajištění

sálů požadavky

organizaci

spojené

prezentacemi

výstavami

akcemi

prodej

upomínkových