PopisPožadavky:
SOU - obor není podmínkou , samostatnost,spolehlivot,, práce s PC výhodou
Náplň práce:
prodej potravinářského zboží
Nabídka:
-HPP - určitou půl roku, poté možnost prodloužení na další půl rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou.
-místo výkonu práce Písek
-pracovní doba turnusová - PO-NE _ 7,00 - 19,00
-pouze denní provoz
-náborový příspěvek po zaškolení 10 000,-
- šikovné, nezaučené zájemce zaškolíme
- levnější telefonní tarif i pro rodinné příslušníky
- nástup možný ihned
- mzda: 18 000 Kč/ měsíc
Kontakt:
Veronika Tobolková, 736 521 186, mozart1@polanskych.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěPOLANSKÝCH, s.r.o. cukrárna - kavárna Mozart, Čechova 448/2, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-08-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

POLANSKÝCH, s.r.o.
  • POLANSKÝCH, s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Tobolková
  • Telefon : +420 736 521 186
  • E-mail : mozart1@polanskych.cz
  • Adresa : POLANSKÝCH, s.r.o. cukrárna - kavárna Mozart, Čechova 448/2, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

poté

možnost

práce

půl

prodloužení

zaškolení

šikovné

nezaučené

zájemce

zaškolíme