PopisNáplň práce

• Zajištění chodu recepce, bezchybný check-in a check-out hostů
• Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci
• Poskytování informací hostům o pořádaných akcích hotelu
• Zodpovědnost za aktualizace rezervačního systému hotelu a další administrativní činnosti

Požadujeme

• ÚSO – obor hotelnictví a turismus výhodou
• Výborná znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• Výborné komunikační a organizační schopnosti, reprezentativní vystupování
• Zkušenost na stejné pozici výhodou

Nabízíme

• Atraktivní prostředí malebných Beskyd
• Zajímavou pracovní příležitost na hlavní pracovní poměr
• Motivující finanční ohodnocení
• Turnusové služby
• Možnost ubytování mezi směnami
• Nástup ihned

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu info@hotelsolan.cz. Více informací na tel. 571 480 100

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTurnusové služby PracovištěSolan Trading s.r.o. 01, Bzové 339, 756 05 Karolinka Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

Solan Trading s.r.o.
  • Solan Trading s.r.o.
  • Kontakt : Valchářová
  • E-mail : hotel@hotelsolan.cz
  • Adresa : Solan Trading s.r.o. 01, Bzové 339, 756 05 Karolinka

Klíčová slova

pracovní

informací

náplň

úrovni výborné

komunikační

organizační

schopnosti

reprezentativní

vystupování zkušenost

stejné