PopisPožadujeme:
- vyučen v oboru strojního zaměření, resp. obráběč kovů/seřizovač CNC strojů
- znalost technické dokumentace - výkresy, výrobní postupy
- zkušenost s programováním řídicího systému (Heidenhain)
- kontrola a výměna nástrojů včetně následného nastavení obráběcího centra
- znalost upínání výrobků, znalost měření a kontroly vyrobených dílců (samokontrola)
- samostatnost, pečlivost, ochota pracovat ve směnném provozu - 7,5 hod/směna
Náplň práce:
- obsluha CNC/konvenční horizontální frézky/vyvrtávačky
- případně akceptujeme CNC obráběcí centrum
- volné programování v Heidenhain .
- výhoda FeatureCamu (není podmínkou)
- kontrola a měření opracovaných dílců
- čtení a použití technických podkladů
- kusová výroba.
- bezvýkresová dokumentace
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavé finanční ohodnocení s přímou vazbou na pracovní výsledky
- místo výkonu práce v Liberci
- příspěvek na stravování
- nástup možný ihned
- plat dle zkušeností v rozmezí od 130,-Kč do 200,-Kč/hod Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěChabarovská 240/19, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6 Mzda minimálně130 Kč Mzda maximálně200 Kč Nastoupit od2019-08-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

HMB, spol. s r.o.
  • HMB, spol. s r.o.
  • Kontakt : Petra Formánková
  • Telefon : +420 482 360 476,602 434 846
  • E-mail : petra.formankova@hmb.cz
  • Adresa : Chabarovská 240/19, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Klíčová slova

znalost

kontrola

měření

cnc

pracovní

požadujeme

technických

práci

dokumentace nabízíme

bezvýkresová