PopisDoporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 774 301 559 v době Po - Pa od 9,00 - 15,00 hod. (životopis s sebou)

Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 774 301 559 ve výše uvedené době nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: ttt.neres@seznam.cz

Místo výkonu práce - Nádražní 214, Klášterec nad Ohří

Požadujeme - dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu pracovat ve směnném provozu, výpis z rejstříku trestů

Náplň práce - kompletace zboží na palety, balení, etiketování, práce se skenerem, vizuální a množstevní kontrola a evidence, zodpovědnost za přípravu a balení,

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěTTT-NERES s.r.o. - Pracoviště, okres Chomutov Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-10-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

TTT-NERES s.r.o.
  • TTT-NERES s.r.o.
  • Kontakt : Vilen Drach
  • Telefon : +420 774 301 559
  • E-mail : ttt.neres@seznam.cz
  • Adresa : TTT-NERES s.r.o. - Pracoviště, okres Chomutov

Klíčová slova

práce

době

životopis

balení

doporučenku

trestůnáplň

pečlivost

spolehlivost

ochotu

pracovat