PopisMÍSTO VÝKONU: Na Pláni č.p. 1343, 562 06 Ústí nad Orlicí 6 + T. G. Masaryka č.p. 123, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- dílčí odborná sociální práce
- zajišťování standartní dokumentace a směrnic
- řešení sociálně-právních problémů
- práce s klienty se zdravotním postižením
- administrativa, vedení podacího deníku organizace, archivace a skartace, agenda GDPR
Práce v ranní směně, na hlavní pracovní poměr
POŽADUJEME:
- vhodné řízení motorového vozidla
- nutné vzdělání sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb.
NABÍZÍME:
- penzijní připojištění
- příspěvek FKSP na stravování
KONTAKT: telefonicky (8.00 - 16.00), email nebo osobně (Po - Pá, 8.00 - 16.00 na adrese Na Pláni č.p. 1343, 562 06 Ústí nad Orlicí 6) Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNa Pláni 1343, 562 06 Ústí nad Orlicí 6 Mzda minimálně22800 Kč Mzda maximálně34220 Kč Nastoupit od2019-08-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí
  • Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí
  • Kontakt : Radka Vašková
  • Telefon : +420 606 512 972
  • E-mail : reditel@csp-uo.cz
  • Adresa : Na Pláni 1343, 562 06 Ústí nad Orlicí 6

Klíčová slova

orlicí

pláni

06ústí

místo

vzdělání

ranní

směně

hlavní

pracovní