Popismísto výkonu práce: Na Astře 3001, 438 01 Žatec
Jste pečlivá/ý a nechybí vám technické a logické uvažování? Nebojíte se měnit zaběhlý systém, umíte svá rozhodnutí obhájit a máte zkušenosti s logistikou? Hledáme novou kolegyni či kolegu do týmu procesních techniků oddělení logistiky.
POŽADAVKY
Min. středoškolské vzdělání.
Základní znalost anglického jazyka.
Technické a analytické myšlení, samostatnost v práci, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost.
Zkušenosti s procesem logistiky a skladování výhodou.
VAŠÍM ÚKOLEM BUDE
Analyzovat, hodnotit stav a funkci procesů skladování, navrhovat změny.
Implementovat nové projekty do sériové výroby na procesní úrovni.
Řídit a kontrolovat dodržování a účinnost nápravných opatření. Vytvářet a aktualizovat příslušnou procesní dokumentaci.
Pružná pracovní doba
Dovolená navíc, zvýhodněné stravování, sick days - indispoziční volno, příspěvky na dojíždění
kontakt: 725514198, nabory@koito-czech.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKOITO CZECH s. r. o., Na Astře 3001, 438 01 Žatec 1 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

KOITO CZECH s.r.o.
  • KOITO CZECH s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Nowaková
  • Telefon : +420 725 514 198
  • E-mail : nabory@koito-czech.cz
  • Adresa : KOITO CZECH s. r. o., Na Astře 3001, 438 01 Žatec 1

Klíčová slova

skladování

procesní

místo

navrhovat

úrovni řídit

výroby

sériové

projekty

změnyimplementovat

funkci