PopisMísto výkonu práce: státy EU (především Nizozemí, Německo, Francie, Švédsko)
Jedná se o práci převážně v zemích Evropy, velmi kvalitní materiálové zázemí, profesní zaškolení, administrativní a logistickou podporu,?
NÁPLŇ PRÁCE: vedení týmu montérů, příprava a montáž ocelových konstrukcí, zakladačů a regálových systémů všech typů, práce ve výškách, obsluha stavební mechanizace (vysokozdvih, retrak aj), pracovat s ručním a elektrickým nářadím (utahovačka, vrtačka, flexa)
POŽADAVKY: manuální zručnost a chuť pracovat, cestovatelského ducha, čistý trestní rejstřík
Co je VÝHODOU: výuční list technického směru v oboru zámečník, strojní zámečník, klempíř, stavebnictví, potrubář, nástrojář, obráběč kovů, lešenář nebo zedník, další dodatečná kvalifikace - svářečský průkaz (E111), osvědčení pro VZV (vysokozdvižné vozíky, školení práce ve výškách apod.), ŘP, znalost anglického/ německého/ francouzského/ anebo španělského jazyka
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost dalšího vzdělávání v rámci firmy: jazykové kurzy, kurz vysokozdvižných vozíků, aj., bonusový program pro zaměstnance, zajištění registrace, přepravy, ubytování i zázemí na projektu vč. denní dopravy z ubytování na projekt
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěKPassemblies s.r.o. - sídlo, Dr. Janského 638, Chrudim II, 537 01 Chrudim 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

KPassemblies s.r.o.
  • KPassemblies s.r.o.
  • Kontakt : Jakub Pokorný
  • Telefon : +420 603 237 100
  • E-mail : pokorny@kpassemblies.cz
  • Adresa : KPassemblies s.r.o. - sídlo, Dr. Janského 638, Chrudim II, 537 01 Chrudim 1

Klíčová slova

práce

zámečník

ubytování

výškách

pracovat

zázemí

kovů

vozíky

stavebnictví

španělského