PopisKontakt:e-mail: petra.mansfeldova@syntea.cz
Požadavky: Zkušenosti s jazykem java, SQL, XML, UML a znalost ER modelování, 3 roky praxe jako programátor, 2 roky praxe jako analytik, logické myšlení, argumentační schopnosti, profesionální komunikace, český jazyk konverzačně. Přednosti je znalost technologií: MS Visio, Enterprise architect, zkušenosti s většimi informačními systémy, znalost web services, Oracle, MS SQL, PostgreSQL, Apache, Tomcat, GIT, Maven, Jira.

Náplň práce: Analyzovat požadavky zákazníka, navrhovat věcná řešení, vytvářet analytickou a technickou dokumentaci včetně databázového modelu, zkoumat funkční požadavky a legislativní podmínky, specifikovat testovací scénaře.

Zaměst.výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní sickday, příspěvky penzijní a životní poj., stravenky, angličtina, telefon. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSyntea software group a. s.-Radlická, Radlická 591/115, Jinonice, 158 00 Praha 58 Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně70000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

Syntea software group a. s.
  • Syntea software group a. s.
  • Kontakt : Petra Mansfeldová
  • E-mail : petra.mansfeldova@syntea.cz
  • Adresa : Syntea software group a. s.-Radlická, Radlická 591/115, Jinonice, 158 00 Praha 58

Klíčová slova

znalost

roky

zkušenosti

požadavky

sql

praxe

analytickou

modelu

databázového

včetně