PopisPožadujeme: vzdělání v oboru, samostatnost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem.

Popis pozice: práce v polygrafické výrobě na digitálních tiskových strojích s následným zpracováním tisků (řezání, lakování, laminování, falcování, vysekávání atd.).

Výhody: Po zapracování zajímavé mzdové ohodnocení, stravenky, penzijní pojištění.

Zájemci se mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky PO - PÁ 8:00 - 15:00 hod.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěINFAS, a.s. - provozovna, Poděbradská 15, Písková Lhota, 290 01 Poděbrady 1 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

INFAS,a.s.
  • INFAS,a.s.
  • Kontakt : Jan Červený
  • Telefon : +420 322 318 002
  • E-mail : job@infas.cz
  • Adresa : INFAS, a.s. - provozovna, Poděbradská 15, Písková Lhota, 290 01 Poděbrady 1

Klíčová slova

požadujeme

mzdové

laminování

falcování

vysekávání

atdvýhody

zapracování

zajímavé

ohodnocení

řezání