PopisPožadujeme:
o SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
o praxi na pozici účetní výhodou
o znalost podvojného účetnictví podmínkou
o znalost IT Helios Orange výhodou
o znalost závěrkových operací až po daňové přiznání výhodou
o znalost českých účetních standardů, praktickou znalost účetnictví
o pečlivost, přesnost, odpovědnost, flexibilitu, týmovou spolupráci, loajalitu
Náplň práce:
o komplexní vedení a zpracování účetnictví (banka, pokladna, přijaté a vydané faktury, interní doklady, majetek, cestovní náhrady, atd.)
o příprava reportů
o zpracování školení, BOZP, revize
o řešení škodných událostí
Nabízíme:
o zázemí stabilní a perspektivní společnosti, sídlo firmy Křižanov okr. Žďár nad Sáz.
o práci v moderním prostředí
o samostatnou a zodpovědnou pozici na hlavní pracovní poměr
o zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování
o odborné kurzy a školení
Typ úvazku: Plný úvazek
Město: Křižanov
Strukturovaný CV a motivační dopis posílejte na uctarna@vvsklo.cz heslo "uctarna"

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVV SKLO s.r.o. - pracoviště, Ořechovská 551, 594 51 Křižanov Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

VV SKLO s.r.o.
  • VV SKLO s.r.o.
  • Kontakt : Jana Švestková
  • E-mail : uctarna@vvsklo.cz
  • Adresa : VV SKLO s.r.o. - pracoviště, Ořechovská 551, 594 51 Křižanov

Klíčová slova

znalost

výhodou o

pozici

účetnictví

zpracování

požadujeme o

firmy

moderním

práci

sáz o