PopisKontakt:e-mail: petra.mansfeldova@syntea.cz
Požadavky: Zkušenosti s jazykem JAVA, s programováním uživatelského prostředi, s programováním webových aplikací, schpnost práce v týmu, logické myšlení, zodpovědnost, pečlivost, tvůrčí přístup, český jazyk konverzačně. přednosti je znalsot technologií: Web services, Spring, GIT, Maven, SQL, PostreSQL, Oracle, XML, GWT, Apache Tomcat, J2EE.
Náplň práce: tvorba uživatelského rozhraní v Java prostředí, vývoj a testování aplikací, práce s databázemi, primárně Oracle, účast na celém cyklu vývoje od analýzy až po nasazení.

Zaměst.výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní sickday, příspěvky penzijní a životní poj., stravenky, angličtina, telefon. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSyntea software group a. s.-Radlická, Radlická 591/115, Jinonice, 158 00 Praha 58 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Společnost

Syntea software group a. s.
  • Syntea software group a. s.
  • Kontakt : Petra Mansfeldová
  • E-mail : petra.mansfeldova@syntea.cz
  • Adresa : Syntea software group a. s.-Radlická, Radlická 591/115, Jinonice, 158 00 Praha 58

Klíčová slova

práce

oracle

programováním

uživatelského

aplikací

java

j2ee náplň

tvorba

rozhraní

cyklu