PopisMísto výkonu práce: Michálkovická 86, Slezská Ostrava

1.kontakt: telefonicky: od: 7:30 - 17:00 736 614 573, nebo e-mailem: autodoprava.jpm@seznam.cz

Informace a požadavky:

Jsme jedni z největších soukromých autodopravců s vlastním servisem na severní Moravě.

Náplň práce:
Opravy a údržba našeho vozového parku i vozidel našich zákazníků (osobní i nákladní vozidla)

Nabízíme:
- pracovní doba po - pá,
- dostatek různorodé práce
- motivační odměňování dle Vaší šikovnosti
- práce v týmu zkušených mechaniků
- možnost dalšího vzdělávání
- zaměstnání ve stabilní společnosti s 20 letou tradicí
- motivační platové ohodnocení
- neomezený tarif volání i pro soukromé účely
- vedení bankovního účtu zdarma
- zvýhodněná cena energie ve vaší domácnosti
- možnost vyjednání bankovních úvěrů za výhodných podmínek
- práci v dobré partě, kdy si kolegové vzájemně pomáhají
- za 3 měsíce se stěhujeme! Čeká Vás příjemné prostředí nového servisu v Ostravě-Kunčičkách
- stravenky

Požadujeme: Zájem o práci a chuť učit se novým věcem. Praxe samozřejmě výhodou.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPetra Macurová (Michálkovická 86, areál Dolu Bezruč), Michálkovická 2055/86, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-21T01:57:49

Společnost

Petra Macurová
  • Petra Macurová
  • Kontakt : Petra Macurová
  • E-mail : nakupci.jpm@seznam.cz
  • Adresa : Petra Macurová (Michálkovická 86, areál Dolu Bezruč), Michálkovická 2055/86, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10

Klíčová slova

práci

možnost

motivační

vaší

práce

neomezený

úvěrů

bankovních

vyjednání

domácnosti